Travel Academy 

Cestujete s batohem na zádech a hledáte online pomocníky? Mapa je fajn, ale aplikace s navigací vám sedí víc? Chcete zjistit, co zajímavého je v okolí nebo si nechat naplánovat trek? Koukněte na výběr pěti zajímavých online nástrojů, které vám na cestách pomohou...

Přemýšlíte, co si můžete vzít do letadla? Jaké komplikace vás mohou během bezpečnostní kontroly potkat? Přinášíme vám jednoduchý přehled věcí, u kterých lidé nejčastěji váhají.

Rakouské dálniční známky lze, stejně jako v loňském roce, zakoupit jak klasické ve formě samolepky, tak i elektronické. Vše s platností 10 dní, 2 měsíce nebo 1 rok. Touto známkou musí být vybavena všechna motorová vozidla pohybující se po rakouských dálnicích a rychlostních silnicích.

Chceš cestovat co nejlevněji po Evropě a je ti skoro jedno kam? Pokud ti jde o dopravu z bodu A do bodu B a nezáleží ti moc na luxusu cesty, bude se ti hodit tento článek o hledání levných letů u Ryanairu.

Víš, jak používat GoogleMaps i bez internetu? Jak najít heslo na wifi restaurace, u které právě jsi? Koukni na druhý díl našich tipů na cesty.