AKČNÍ LETENKY DO MESSENGERU

OBJEDNÁNÍ TÉTO SLUŽBY JE NYNÍ POZASTAVENO

UKÁZKA LETENEK, NA KTERÉ JSME UPOZORNILI V PROSINCI

(zpáteční letenky)

↓↓

Do Londýna a zpět za 350 Kč? A co třeba do Barcelony a zpátky za 600 Kč. Nebo by se líbila zpáteční letenka do Thajska za 4500 Kč? 

Při hledání levných letenek nebo hotelů je nejdůležitější rychlost. Každé letadlo, nebo hotel, má omezenou kapacitu a navíc se cena rychle mění v závislosti na obsazenosti. Kdo o akčních letenkách dřív ví, ten je má. 

Proto, jakmile objevíme něco extra, posíláme okamžitě upozornění do Messengeru, abys mohl být mezi prvními, kteří o tom ví. 

Jak často ti budeme tipy posílat? Někdy se objeví pouze jedna super nabídka denně, někdy mohou být třeba tři nebo pět. 

Každý den sledujeme ceny a nabídky z celého světa, ale do Messengeru ti pošleme jen ty nejlepší. Tvůj Messenger tak zbytečně nezahltíme. 

Navíc si můžeš vybrat, jestli tě zajímají letenky, hotely a nebo obojí. Samozřejmostí je výběr destinací, které tě lákají. Nemusíme ti tak posílat upozornění na destinace, které tě nezajímají. 

Tak už neplať zbytečně moc.

POZNEJ S NÁMI SVĚT ZA ZLOMEK BĚŽNÉ CENY

A CENA? PRVNÍ MĚSÍC MÁŠ NA ZKOUŠKU ZA SYMBOLICKOU 1 KČ. 

POKUD TĚ SLUŽBA ZAUJME, BUDEŠ DÁLE PLATIT 59 KČ MĚSÍČNĚ. 

V OPAČNÉM PŘÍPADĚ TI TU 1 KČ VRÁTÍME A ROZLOUČÍME SE. 

Jakmile dokončíš svou objednávku, aktivuješ si měsíční předplatné k notifikacím na akční letenky, které budeš dostávat přímo do Messengeru.

Odkaz k aktivaci předplatného dostaneš na svůj email ihned po zaplacení objednávky.

Jedná se o opakovanou platbu, která ti bude automaticky odcházet ve stejné výši z tvé platební karty každý měsíc. Nemusíš se díky tomu o nic dalšího starat.

První měsíc za symbolickou 1 Kč

Poté 59 Kč měsíčně (lze kdykoli zrušit)

Službu můžeš kdykoliv zrušit a navíc máš prvních 30 dní garanci vrácení peněz dle našich obchodních podmínek. Stačí napsat email na honza@poznejsnamisvet.cz a bez dalších otázek ti peníze vrátíme.

Notifikace můžeš vždy zrušit buď skrze tlačítko přímo ve zprávě s upozorněním na akční letenky nebo skrze link v emailu, který ti přijde vždy týden před prodloužením na další měsíc.