Jak využít slevu 10% na Bookingu, 997 Kč na Airbnb a 100 Kč na Bolt a UBER?

26.07.2019

Poslední dobou nám chodí víc a víc dotazů ohledně slev na Bookingu a Airbnb. Jelikož jde většinou o stejné dotazy, rozhodli jsme se napsat článek, který vše ujasní.

článek aktualizován 12.1.2020

Airbnb

Nejprve se podíváme na Airbnb, kde se prvotní slevy využívají snad nejčastěji. Tato sleva na ubytování a zážitky s Airbnb, funguje na principu počátečního kreditu. Pokud se zaregistrujete na Airbnb přes doporučující odkaz získáváte celkově 997 Kč, které můžete okamžitě využít. Konkrétně je to 725 Kč na ubytování a 272 Kč na zážitky.

Podmínkou využití slevy na zážitek je minimální cena 1188 Kč.

Doporučující kamarád získá až 563 Kč. Záleží na tom, zda si po registraci přes jeho odkaz budete rezervovat ubytování, zážitek nebo obojí. Odměnu opět získává až po uskutečněném pobytu nebo zážitku.

A jak získat odkaz, který mohu poslat kamarádům?

Navštivte stránku https://www.airbnb.cz/invite a zkopírujte nebo odešlete odkaz kamarádovi

Jak je to s UBERem?

Další častý doporučující program je ten na alternativní "taxislužbu" UBER.

Pokud využijete doporučitelský odkaz, získáváte 100 Kč kredit na první jízdu. Stejnou odměnu získává i kamarád, který vás doporučil. Svůj odkaz k doporučení získáte v aplikaci UBER. 

Alternativou je i Bolt

Stejně jako u UBERu, můžete získat 100 Kč na první jízdu i u Boltu, který se rozšiřuje velmi rychle a mnohdy je i levnější. Princip je stejný, v aplikaci, která je velmi podobná té od UBERu, najdete svůj doporučitelský odkaz a ten můžete komukoli poslat. 

EDIT: Booking.com před časem slevy za doporučení zrušil!

Nejdříve se podíváme na Booking.com. Ten nabízí slevu 10% pro nové uživatele na jejich první pobyt. Jak to tedy funguje?

Pokud se zaregistrujete přes odkaz svého kamaráda, dostáváte automaticky slevu 10% na vaši první rezervaci. Respektive získáte 10% ceny zpět po skončení vašeho pobytu.

Je také důležité říct, že kamarád za vaše doporučení získá $15, tedy asi 300 Kč, které může využít na své rezervace u Bookingu, nebo si je může nechat poslat na účet. Bonus opět získává až ve chvíli kdy vy splňujete podmínky (uskutečněný pobyt).

Připsání odměny může trvat max 60 dnů, ale Booking to zpravidla stíhá mnohem rychleji.

TIP: už máte účet na Bookingu, ale stejně byste rádi využili slevu 10%? Udělejte si další registraci třeba na partnera/partnerku.

Pokud chcete slevy využít a třeba nevíte, na koho se obrátit, stačí kliknout na vhodný odkaz níže:

10% sleva na BOOKING

997 Kč kredit na AIRBNB

100 Kč kredit na UBER

100 Kč kredit na Bolt