Jak vyhledávat levné lety u Ryanairu?

08.08.2019

Chceš cestovat co nejlevněji po Evropě a je ti skoro jedno kam? Pokud ti jde o dopravu z bodu A do bodu B a nezáleží ti moc na luxusu cesty, bude se ti hodit tento článek o hledání levných letů u Ryanairu.

Ryanair přepraví každoročně nejvíce cestujících ze všech leteckých společností v Evropě, a to mnohdy za velmi nízké ceny. Podle tohoto návodu si můžeš jejich letenky kamkoli najít. Nejdřív si postup popíšeme a na konci článku najdeš i obrázkový návod. 

Začneme na webu https://www.ryanair.com/cz/cs/cheap-flights

Vybrat si můžeš odletové letiště i cílovou destinaci, ale pokud chceš získat všechny nabídky, nech kolonku "Do" volnou, resp. napsáno "Kdekoli". Zvol si také svou maximální cenu, jakou jsi ochoten za letenky dát. Nedoporučujeme nechávat přednastavených 150 Kč, protože to většinou nic nenajde. Naopak v cenové hladině do 1500 Kč bývá zajímavých letenek spousta. 

V dalším kroku je potřeba upravit jednosměrnou letenku na zpáteční. Tedy většinou, samozřejmě pokud nehledáš jednosměrné. Poté vybereš parametry cesty. Pokud nehledáš pouze lety na víkend, doporučujeme nechat rozmezí návratu na 2 až 15 dní a kliknout na OK.

Následně si ze seznamu vyber destinaci, která tě zajímá a tím se proklikneš na výběr termínů. Jakmile si v grafu vybereš vhodný den, klikni na přidání zpátečního letu. 

Vyber vhodný zpáteční let a klikni na pokračovat.

Dále už je postup stejný, jako jsme popisovali v článku Jak rezervovat letenku u Ryanairu a nezaplatit nic navíc?, na který se určitě také podívej. 

Koukni taky na profil společnosti zde

Pokud si nevíš rady, koukni i na obrázkový návod, případně nám napiš do komentáře úplně dole na této stránce a podíváme se na to s tebou.