Chceš mít každou 11. noc v hotelu zdarma? Tady je návod!

13.07.2019

Rezervační portály na ubytování mají různé promo akce, kterými se snaží přilákat nové zákazníky. Jeden z nejzajímavějších programu má Hotels.com, který vám dá zdarma každou jedenáctou noc. Jak na to?

Jednoduše stačí mít registraci u Hotels.com (zdarma) a zapojit se do programu Rewards. Nic to nestojí a hned od zapojení se vám budou načítat noci. 

Jak se to počítá?

Jakmile s Hotels.com "strávíte" 10 nocí, dostanete jedenáctou zdarma. Hotels.com vezme průměrnou cenu z vašich předchozích nocí a tuto částku vám dá jako kredit na další ubytování. 

Co když je jinde hotel levnější?

Pokud najdete například na Bookingu levnější ubytování, garantuje vám Hotels.com, že vám rozdíl vrátí. Nemůžete tak o nic přijít. 

Co nějaká omezení?

Platí zde pouze jedno omezení - pokud od vašeho posledního pobytu nezarezervujte další pobyt do 12 měsíců, noci vám propadnou. Takže zjednodušeně stačí, když s Hotels.com pojedete jednou za rok. 

Další informace

Určitě se koukni na kompletní podmínky na oficiální stránce Hotels.com Rewards. Odkaz je tady: https://cs.hotels.com/hotel-rewards-pillar/hotelscomrewards.html